UKÁŽKY NAŠICH VÝROBKOV

Na tejto stránke si môžete pozrieť niektoré výrobky WUSAM, s.r.o. Súčasným hlavným zameraním sú kooperácie v strojárskej výrobe, avšak vzhľadom k histórii sme schopní vývoja a výroby aj samostatných komplexných strojov a zariadení.

Zvarence

Jenou z činnosti f. WUSAM, s.r.o. Zvolen je zváranie kovových konštrukcií a prípravkov a zvarencov pre tuzemských a zahraničných výrobcov zemných a cestných strojov v rámci programu externých kooperácií.

Rozhadzovač hnoja a kompostu WRH-10

Rozhadzovače hnoja a kompostu sú nadstavby na poľnohospodárska automobily T 815 Agro a LIAZ Agro, určené na rozhadzovanie hnoja a kompostu na poliach bez porastu, na prihnojenie porastu obilnín, ako aj na lúkach a pasienkoch.

Mobilný hutnícky manipulátor MHM 30.0

Mobilný hutnícky manipulátor MHM 30 je vsádzkovací stroj na trojkolesovom podvozku s pohonom predných kolies. Riadené je zadné koleso. V základnom vyhotovení sa manipulátor používa na obsluhu elektrickej oblúkovej pece a to zavážaním vsádzky do pece pomocou korýtka a rozbíjaním trusky pomocou ohrabla.

Mobilné triediace zariadenie 2K1,2×3

Mobilné triediace zariadenie 2K1,2x3 bolo vyvinuté v spolupráci s maďarskou firmou AGJ APRÍTÓGÉPGYÁR Kft. WUSAM, s.r.o. sa podielal na tvorbe KD a výrobe prototypu. Je určený pre triedenie sypkého materiálu , štrku na 3 frakcie veľkosti 3 - 40 mm.

Rotačný kyprič WRK 2, WRK 3, WRK 4

Rotačné kypriče sú určené na spracovanie pôdy, vrátane suchej, ílovitej a kamenitej, pred siatím. Slúžia aj k premiešaniu ornice s chlievskou mrvou alebo kompostom, k rekultivácii pozemkov. Je ich možné použiť v kombinácii so sejacím strojom, čím ušetria čas a pohonné hmoty oproti klasickému spracovaniu pôdy orbou.